Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Facebook

Jak sprawdzić, ile czasu byłem na facebooku?

Z Facebookiem jest ta sprawa, że jak wjedziesz to już wyjść nie możesz i nagle z 19 się robi 24, a ty nie wiesz kiedy. Można za pomocą Facebook Runner sprawdzać dzienne statystyki, ale możesz też sprawdzić ile już w ogól (...)

Jak sprawdzić gdzie mam wzięte chwilówki?

i stron www (takich jak jaksprawdzic.pl). Zajmujemy się przede wszystkim kampaniami reklamowymi w serwisie Facebook, a także prowadzimy na zlecenie naszych klientów ich firmowe profile na tym portalu. Reklama w serwi (...)

Jak sprawdzić rzeczywistą pojemność baterii?

coś takiego. Tam powinna być lista wszystkich elementów które pobierają najwięcej mocy z baterii np. ekran, facebook itd. Nowe telefony niestety tak mają, że trzymają jeden dzień, więc tu nie widzę nic dziwnego. (...)

Jak sprawdzić czego szukają ludzie w google?

Osobiście wydaje mi się, że najczęściej wpisywaną frazą jest pewnie Facebook i inne topowe strony gromadzące codziennie na swoich serwerach dziesiątki tysięcy użytkowników. Co do sedna Twojego pytania - google sam udostę (...)

Jak sprawdzić kto lubi mój fanpage?

Podobno to działa "Zbuduj link do listy fanów: http://www.facebook.com/browse/page_fans/?page_id=unikalny-numer-twojej-strony W miejsce unikalny-numer-twojej-strony, wprowadź page_id Twojej strony. Sprawdź, jaki jes (...)

Jak sprawdzić kto oglądał twój profil na fb?

Ewentualnie możesz się trochę bardziej pomęczyć i skorzystać z tej instrukcji: Wchodzisz na Facebooka i wciskasz sobie w dowolnym miejscu na ekranie prawy przycisk myszy, potem klikasz wyświetl źródło, (...)

Jak sprawdzić zapamiętane hasła w chrome?

dane. Chciałbym to jednak dezaktywować, by w ten sposób nieco uchronić swoją prywatność, choćby konto na Facebook'u, skrzynkę pocztową itd. przed wizytą niepowołanych osób, w tym także gdyby natrafili się też członk (...)

Tutaj się nie zgodzę z przedmówczynią, Facebook cały czas podkreśla, że nie ma żadnej możliwości sprawdzenia kto oglądał dany profil a wszelkie programy wyrzucają losowo jakies osoby i niejednokrotnie są płatne... Natomi (...)

Jak sprawdzić na facebooku kto mnie zablokował na czacie?

Wiadomości nie dochodzą? A przecież, kiedy ktoś nie jest na Facebook, wiadomości ciągle dochodzą... Miałam właśnie ostatnio taką sytuację, dlatego się zainteresowałam... Wydawało mi się, że ktoś wyłączył dla mnie czat... (...)

Z pewnością warto ograniczać czas spędzany na Facebooku, tym bardziej, że sprawdzenie nowych informacji powinno zająć tylko kilka minut, wiem to z doświadczenia Oczywiście ograniczanie tego czasu powinno następować stop (...)