Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Gdzie jest mój list polecony

Czekam na ważną przesyłkę listem poleconym i dostałam numer przesyłki, ale nie wiem jak sprawdzić gdzie jest list. Mam iść na pocztę czy można jakoś przez Internet to zobaczyć? (...)

Jak sprawdzić czy list doszedł?

za polecony i kupiłam usługę powiadomienia sms, ale do dzisiaj nie dostałam takiego powiadomienia, a taki list polecony powinien być doręczony na drugi dzień. Jak sprawdzić czy pismo doszło? (...)

Jak sprawdzić czy list doszedł do Niemiec?

może ci powiedzieć czy list doszedł czy nie. Natomiast w wypadku przesyłki rejestrowanej na przykład list polecony to na poczcie powinna ci zostać wydana naklejka z numerem do śledzenia przesyłki po nim jesteś w (...) przesyłka. Jeśli to był list zwykły ze znaczkiem za 5 złotych to niestety tylko odbiorca stanie sprawdzić, gdzie jest teraz przesyłka lub czy została już doręczona. (...)

czy tylko list polecony jest monitorowany? czy zwykły priorytet też można sprawdzić? (...)

Jak sprawdzić, kiedy doręczono list polecony?

Wysłałem pewnej instytucji ważne pismo listem poleconym, jednak ta instytucja upiera się, że to pismo dostała z dużym opóźnieniem. Jest to o tyle dla mnie ważne, że jeśli to ona postawi na swoim, to będę musiał zapłacić (...) dotkliwą karę pieniężną. Jak mógłbym udowodnić, że list doręczono w porę lub jeśli nie w porę, to z winy poczty? (...)

dopiero jak list dojdzie. Więc idź na pocztę albo przez stronę poczty polskiej sprawdź po numerze nadania gdzie jest list. (...)

Jak sprawdzić kod pocztowwy?

Jak sprawdzić kod pocztowy miasta, do którego mam zamiar wysłać list polecony priorytetowy? Jest on niezbędny przy wypełnianiu danych, a niestety nie znam na pamięć kodu pocztowego wszystkich członków mojej rodziny. (...)

To zależy czy był ze zwykłym znaczkiem czy polecony i masz jego numer nadania. Bo jeśli masz kartkę z potwierdzeniem nadania i tak zwany tracking number to możesz go wpisać na stronie http://emonitoring.poczta-polska.pl/ (...) i zobaczysz czy list został dostarczony. (...)

Jak to polecony to masz kartkę z potwierdzeniem nadania i tam naklejony numer przesyłki. Możesz wejść na strone poczty polskiej, wpisać ten numer i sprawdzić gdzie jest przesyłka. (...)

Jak sprawdzić polubione strony?

powiedział mój syn, bo ja najmłodsza nie jestem - i zmienił się jej widok. Nie widzę w niej jednak miejsca, gdzie mogłabym sprawdzać swoje ulubione strony, których miałam dużo. Gdzie mogę to sprawdzić? Dodam, że korzys (...)

Jak sprawdzić czy list doszedł do Niemiec? (...)

Jak sprawdzić czy dostałem mandat z fotoradaru?

A tu się nie zgodzę, bo mój szef dostał kiedyś za przekroczenie o 5 km/h ale to było w mieście na terenie gdzie często poruszają się też piesi, więc może dlatego tak dokładnie jest to urządzenie skalibrowane. (...)

Jak sprawdzić model telefonu?

ogłoszenie. Jednak nie jestem pewny, jaki to jest model telefonu (poza tym, że na pewno to Nokia). Gdzie mogę znaleźć nazwę modelu? (...) Chciałbym sprzedać mój używany telefon, zamieszczając w Internecie odpowiednie (...)

stronę poczty i wybierając opcję śledzenia przesyłek, a następnie wpisując numer listu. W przypadku listów poleconych powinna być dostępna przynajmniej data ich odbioru i dostarczenia do adresata. (...) ile zachowałeś potwierdzenie nadania. Data na nim wyznacza także termin, w którym poczta powinna dostarczyć list, w zależności od formy jego nadania i rodzaju listu. Natomiast jeśli ta instytucja twierdzi, że otrzymała (...)

Jak sprawdzić rynek?

Zamierzam wejść w działalność gospodarczą. Chciałbym jednak wejść w taką, gdzie nie ma zbyt dużej konkurencji, a jednocześnie wielu potencjalnych klientów, tak aby zwiększyć szansę na sukces. Jak mógłbym sprawdzić rynek (...) na mój produkt, żeby to osiągnąć? (...)

Jak sprawdzić co się stało z pocztówką?

albo wcale. Nie sprawdzisz tego niestety. Dlatego najlepiej jest wysyłać pocztówki w kopertach i jako polecony, bo wtedy przesyłka jest rejestrowana i ma numer nadania, po którym ją wyśledzisz. (...)

Jak sprawdzić psu temperature?

Mimo, że jest bardzo ciepło to mój pies chodzi i prycha. Tak jakby miał katar. Ma bardzo ciepły nos i czoło. I nie wiem czy to już gorączka czy jeszcze nie, a w weekendy mój weterynarz nie pracuje. Jak mam sprawdzić psu (...)

Jak sprawdzić czas w USA?

Mój znajomy wyjechał w ostatnim czasie do USA - do Bostonu dokładnie. Chciałam dowiedzieć się, gdzie mogę sprawdzić, jaki czas tam obowiązuje. Chciałam z tym znajomym się skontaktować telefonicznie - zadzwonić do niego, (...)

Jak sprawdzić weterynarza?

Mój pies od kilku lat regularnie uczęszczał do jednego, sprawdzonego przeze mnie weterynarza. Teraz, gdy nastąpiła pilna potrzeba na kontakt ze 'zwierzęcym lekarzem', niestety akurat wyjechał on na urlop, a mój pupil nap (...)