Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Internet

Jak sprawdzić dlaczego mam wolniejszy internet?

Od jakiegoś miesiąca mam znacznie wolniejszy internet. Wcześniej nie było problemu z oglądaniem filmików, wszystko buforowało się na bieżąco lub w kilka sekund, a teraz byle filmik mi się zacina. Gdzie sprawdzić szybkość (...)

Jak sprawdzić co spowalnia internet?

Witam, przybywam do Was z problemem wolnego Internetu. Moje łączę od kilku dni chodzi jak krew z nosa, dowolna, nawet najprostsza strona ładuje się w nieskończoność, nawet wyszukiwanie w Google ślimaczy się niemiłosierni (...)

można zamówić raport bik przez internet (...)

Jak sprawdzić czy to komputer czy internet zwalnia?

usuwam to co nie potrzebne. A mimo to strasznie zwalnia. I nie wiem jak sprawdzić czy to wina komputera czy internetu. Mam internet mobilny z Play. Nigdy nie był super szybki, ale zawsze działał dobrze. A teraz mam pro (...)

Jak sprawdzić taryfę internetu na kartę w T-Mobile?

Tak się składa, że mam internet na kartę w t-mobile do tabletu i na opakowaniu nie ma żadnej informacji o taryfie. Ja sobie doładowuje z konta bankowego przez internet. Mam opcję doładowania telefonu z konta, więc wpisu (...)

Jak sprawdzić, kiedy dojdzie przelew?

Ja mam konto w PKO i jak robię przelewy przez internet to po transakcji mi się pokazuje komunikat, że przelew do odbiorcy dojdzie np. następnego dnia. (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w T-mobile?

Jeżeli nie zależy Ci na czasie i masz możliwość sprawdzania takich rzeczy przez Internet, to najlepszym sposobem jest skorzystanie z Internetowego Biura Obsługi Abonenta (iBOA). Zakładasz tam konto i masz dostęp przez In (...)

Jak sprawdzić dlaczego internet wolno chodzi?

MB. - ilość danych wysyłanych z komputera nie osiąga maksymalnej wartości dla posiadanego pakietu Internet? Jeśli możesz spróbuj go ograniczyć. - korzystasz z oprogramowania typu P2P i ściąga ci się coś o czy (...)

Jak sprawdzić ile wino ma procent?

jak alkoholomierz. Służy ono do pomiaru ilości alkoholu na przykład w domowym winie. Kupisz je przez internet lub w sklepach z akcesoriami do produkcji wina. (...)

Jak sprawdzić ubezpieczenie NFZ?

oddziale NFZ przypisanym według adresu zameldowania, ale to dużo zachodu nie raz taki znaleźć. Lepiej przez Internet zanim pójdziesz do lekarza. (...)

Jak sprawdzić saldo karty kredytowej?

Teraz to chyba zawsze masz dostęp do konta przez internet i powinno ci pokazywać salo oraz historię płatności kartą. Poza tym co miesiąc powinni ci wysyłać wyciąg i ten druk z minimalną spłatą karty. (...)

Jak sprawdzić genealogię rodziny?

Internet to potęga. Poszukaj na facebooku, naszej-klasie osób o twoim nazwisku, z okolic, z których pochodzą twoi rodzice. Może akurat znajdziesz krewnego, lub krewnego który zna historię twojej rodziny i ci coś podpowie (...)