Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Jak sprawdzić czy telefon jest kradziony

Jak sprawdzić czy iphone jest kradziony?

bez paragonu, bo ponoć "się zgubił" i nie wiem czy wierzyć czy nie, bo boję się, że telefon jest kradziony, chociaż cenę ma tylko nieco niższą nić inne takie modele. (...)

kod *#06# i wciśniesz zadzwoń. Ale pamiętaj nigdy przez Internet nie ocenisz czy telefon jest w 100% nie kradziony czy jednak pochodzi z przestępstwa. (...) Na przykład tutaj sprawdzisz http://kradzionytelefon.pl/ - wpisujesz numer IMEI i wyskakuje Ci odpowiednia informacja. Numer IMEI uzyskasz, gdy wpiszesz w telefonie (...)

Jak sprawdzić, czy telefon ma gwarancję?

okresu gwarancji. Jednocześnie można się w ten sposób także upewnić, czy przypadkiem telefon nie jest kradziony. (...) Zasadniczo gwarancja ma to do siebie, że jest udzielana przez producenta telefonu niejako automatycznie w momencie jego sprzedaży. Okres gwarancji może być różny, jednak generalnie nie powinien być krótszy niż 12 miesięc (...)

Chcę kupić używany telefon, ale zależy mi, żeby był jeszcze na gwarancji. Jak mogę się o tym upewnić? (...)

Jak sprawdzić, czy telefon ma simlocka?

komunikat o błędzie karty sim i zwyczajnie się nie uruchomi jak powinien. Najprościej jest właśnie tak sprawdzić czy telefon ma simlocka - włożyć kilka kart po kolei i sprawdzić czy wszystkie działają. Jeśli tak - (...) Simlock to takie zabezpieczenie w telefonie stosowane przez sieci komórkowe, abyś mógł korzystać z karty sim tylko tej sieci, w której kupiłeś telefon. I dlatego, jeśli kupiłeś telefon w ofercie abonament czy mix w Orang (...)

Hejka, podrzucicie mi jakiś pomysł jak sprawdzić, czy telefon ma simlocka? Sam nie wiem co to jest, a ostatnio kumpel chwalił się, że zdjął sobie tego całego simlocka. (...)

Zazwyczaj to jest nie do wykrycia przez zwyczajną osobę. Musisz sprawdzić to odpowiednimi narzędziami. Jednak jeśli zostawiłeś gdzieś kiedyś telefon bez opieki może się zdarzyć, że masz w nim jakiś gratis. Obejrzyj dokła (...) dnie telefon w środku czy nie ma czegoś podejrzanego. (...)

Jak sprawdzić do kogo należy znaleziony telefon?

Najlepiej odnieść telefon na policję. Nie wiem czy teraz w każdym mieście działa biuro rzeczy znalezionych. Zazwyczaj w tych większych tylko. Albo jak telefon ma logo operatora to możesz jeszcze do ich punktu zajść, oni (...)

jest jeden minus, w tym wypadku gdy okaże się że jednak jest kradziony i go masz lub wiesz kto go ma to osoba ta może mieć problemy i trzeba będzie się tłumaczyć (...)

został kupiony. Dzisiaj już mało który operator telefonii komórkowej stosuje to zabezpieczenie. Jednak żeby sprawdzić czy telefon ma Simlocka wystarczy włożyć do niego dwie różne karty jedna po drugiej. Jak obie działa (...) Cóż zdjęcie simlocka nie jest trudne. Wystarczy odpowiedni program komputerowy i podłączenie telefonu kablem do komputera. Simlock to po prostu blokada, żeby w telefonie działała karta SIM tylko jednej sieci, tej w które (...)

Jak sprawdzić kto namierza telefon?

całej rodzinie to całe "Gdzie jest dziecko?" ale nie jestem pewna czy to bezpieczne. Można sprawdzić kto namierza telefon? Nie chciałabym żeby ktoś obcy mógł to robić. (...) Włączyłam (...)

Jak sprawdzić czy bateria w telefonie działa?

Mam takie problem. Kupiłem mamie telefon i bateria się rozładowała, a teraz nie reaguje na ładowanie. Jak sprawdzić czy ta bateria działa? Dodam, że telefon jest używany z komisu. A jak to nie bateria to co może nie dzia (...)

Jak sprawdzić, gdzie jest telefon?

Mam taką wadę, że mając dwa telefony ciągle zostawiam jeden z nich w dziwnych miejscach i często zapominam gdzie. Ostatnio szukałam jednego z nich przez dwie godziny i już byłam pewna, że ktoś mi go ukradł. Czy jest jaki (...)

Jak sprawdzić model telefonu?

Domyślam się, że nie masz już pudełka, w którym dostałeś ten telefon, lub też nie możesz go znaleźć (chociaż dobrze byłoby mieć paragon zakupu, jeśli telefon jest jeszcze na gwarancji). Nic jednak straconego. Obejrzyj do (...)

Jak sprawdzić co zżera baterię w telefonie?

przez telefon, kilka smsów, okazjonalnie jakieś zdjęcie pstryknięte i tak zżera mi szybko baterię. Jak sprawdzić czy nie ma jakichś aplikacji działających w tle? I co zrobić, żeby bateria trzymała dłużej niż 1 dzi (...) Mam nowy telefon Samsung z serii smartphonów. I niestety mimo korzystania z tego w normalny sposób, czyli kilka minut rozmóweń? (...)

Ja zawsze dzwonie do siebie z innego numeru, żeby odkryć, że telefon na przykład mam wciąż w torebce, albo na umywalce został Ale są takie alarmy na pilota. Że pilot masz przy sobie np. przy kluczach, a drugą część do t (...)

Jak sprawdzić, czy auto nie jest kradzione?

na policję z danymi samochodu i tam poinformowanie policji, że chcesz to auto kupić, jednak najpierw chcesz sprawdzić, czy wszystko z nim jest w porządku. Policja powinna zweryfikować, czy samochód, który chcesz kupić (...) Najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy auto nie jest kradzione jest udanie sięnie jest kradziony. Prawda jest taka, że auta kradzione zwykle nie są sprzedawane w całości, bo jest to zbyt ryzykowane dla sprzedającego, le (...)

Jak sprawdzić legalność telefonu?

Nie zawsze tanie telefony muszą pochodzić z kradzieży. Bardzo dużo lombardów wystawia telefony na sprzedaż w portalach aukcyjnych czy na własnych stronach internetowych. Lombardy skupują telefony za grosze, więc cena ich (...) odsprzedaży też będzie niska. Możesz zadzwonić czy napisać e-mail do sprzedawcy i się dowiesz skąd pochodzi telefon. Kolejna opcja to telefony sprowadzane z Chin. Mają niskie ceny, ale w ogłoszeniu charakterystyczny jest (...)

jeszcze nie jest spłacony. W takim wypadku obowiązek spłaty kredytu przypada na nowego właściciela. Warto sprawdzić także Rejestr Zastawów, aby upewnić się, że auto nie jest zastawione. (...) czy wcześniej samochód uczestniczył w jakichś wypadkach, ilu miał właścicieli bądź też czy właśnie jest kradziony albo zastawiony. Niepokojąco niska cena może też wynikać z faktu, iż auto jest zadłużone, tzn. poprz (...)

weż na oględziny auta mechnika - lakiernika. On ci zawsze prawdę powie. Gdy jednak nadal się wahasz możesz sprawdzić na policji czy dany samochód był zgłaszany jako kradziony. (...) a sprzedawca nie chce o tym mówić. Albo też jest po powodziowe. Sprawdź z jakiej okolicy pochodzi i czy nie było tam jakichś kataklizmów. Ale sprawdzenie po numerach VIN wydaje się być najprostsze. Tyle, że jeś (...)

gwarancyjnym. Dlatego ja bym nie kupowałam iPhona bez gwarancji czy paragonu, nawet nie dlatego, że może być kradziony, ale dlatego, że naprawa takiego sprzętu jest droga i nieopłacalna, jeśli nie masz gwarancji. (...)