Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Jak sprawdzić przebieg auta

Jak sprawdzić przebieg auta?

Witam, właśnie mam zamiar kupić używane auto, ale nurtuje mnie jedna kwestia, otóż jak sprawdzić rzeczywisty przebieg auta? Nie chciałbym kupić samochodu który de facto ma przejechane o wiele więcej niż pokazuje licznik. (...)

Ja ostatnio użyłam VIN Dna i to płatnej wersji, ale przebieg mi się w ogóle nie zgadzał, więc nie polecam. Najlepiej podjechać do takiego auta z mechanikiem i niech on się podłączy pod sterownik silnika programem kompute (...)

VIN to raczej trzeba już liczyć się z pewnymi opłatami. Dosyć popularną stroną do sprawdzania takich danych jak przebieg, przeglądy czy też defekty określonego auta jest http://www.vin-info.pl/vin-dekoder (...) Tzn. rozumiem, że chodzi Ci o historię pojazdu? Bo VIN pojazdu to bez problemu można sprawdzić. Natomiast, żeby poznać historię danego samochodu na podstawie numeru (...)

Jak sprawdzić przebieg lustrzanki?

typu mają swój przebieg. Dla jednego modelu będzie to 20 tysięcy zrobionych zdjęć, dla drugiego 200 tysięcy. Jak sprawdzić czy lustrzanka ma wystrzelaną normę czy jeszcze podziała? (...)

Jak sprawdzić przebieg aparatu?

ile zostało na nim mniej więcej wykonanych zdjęc, tylko nie mam pojęcia jak się do tego zabrać, wie ktoś jak sprawdzić przebieg aparatu? (...) Cześć! Kupiłam ostatnio używany aparat fotograficzny i tak z ciekawości chciałabym sprawdzić stopień jego zużycia. Słyszałam że są na to sposoby, można sprawdzić chyba (...)

karteczkę kiedy rozrząd był wymieniony oraz kiedy należy go wymienić na nowy z wpisaniem konkretnego przebiegu. Nawet po tym można zorientować się czy przebieg samochodu podawany przez sprzedawcę jest oryginalny (...) Tylko nie sprawdzać w stacji kontroli pojazdów, którą poleca Ci sprzedawca auta! Zdarzały się przypadki, że sprzedawca i pracownik stacji byli ze sobą w zmowie. Najlepiej jest, gdy samochód posiada oryginalną książkę ser (...)

Jak sprawdzić zastaw auta?

Przedmiotem zastawu rejestrowego mogą być m.in. pojazdy, dlatego przed zakupem używanego auta warto sprawdzić, czy nie figuruje ono w tym rejestrze. Jednak faktycznie najprościej zajrzeć do dowodu rejestracyjne (...) ubezpieczenia OC, ważność badania technicznego oraz daty poprzednich badań technicznych (od 2010 roku), przebieg pojazdu (dane gromadzone od 2014 roku) i ogólne dane techniczne pojazdu. A w rejestrze zastawów ujawn (...)

jak kupujesz kilkuletnie auto od handlarza sprowadzone auto z przebiegiem niższym niż 200tys to na 90% nie jest to oryginalny przebieg (...)

ludzie nie wiedzą. Mechanik jak się podpina do komputera pojazdu, powinien podpiąć się do silnika żeby sprawdzić przebieg. Bo w komputerze pokładowym też mogą być sfałszowane dane. Dopiero jak do silnika się podep (...)

Jak sprawdzić czy samochód nie był bity?

to faktycznie zgodność numerów seryjnych. Szyby mają swoje numery i każda powinna mieć ten sam. Warto też sprawdzić "na oko" czy drzwi się idealnie wtapiają w sylwetkę auta, nie mają luzów itd. Dobrze jest (...) oraz numeru VIN, ponieważ wtedy można otrzymać podstawowe informacje. Kolejna sprawa to sprawdzenie auta na przykład za pomocą miernika lakieru. Zaczynamy od dachu, ponieważ na 99% jest na nim oryginalna warstw (...)

Jak sprawdzić czy auto nie jest przedmiotem zastawu w jakiejś pożyczce? (...)

Niby na stronach internetowych masz za darmo, ale nie zawsze cały numer ci odkoduje. Najlepiej sprawdzić w ASO jak ci na zakupie auta bardzo zależy, bo tak o żeby tylko sprawdzić to się nie opłaca taki interes. (...)

Jak sprawdzić kolor auta?

Stąd np. określenie "srebrny" może okazać się niewystarczające. Sądzę, że najłatwiej będzie sprawdzić kolor auta na dwa (a właściwie trzy) sposoby. Pierwszym będzie sprawdzenie nazwy koloru w książce se (...) się w wymyślaniu bardzo nieraz oryginalnych nazw odcieni lakierów.rwisowej lub w dokumentacji kupna auta. Jeśli z różnych powodów akurat nie mamy do nich dostępu, można wejść na stronę producenta samochodu i ta (...)

odpryski na lakierze. Chciałbym je pomalować, ale nie jestem pewien, jaki lakier ma moje auto. Jak mogę to sprawdzić? (...)

Sztuczka z ukrywaniem rzeczywistego przebiegu jest dość często stosowana przez sprzedających, nie dziwie Ci się, że chcesz to osobiście zweryfikować. Poleciłbym Ci przejście się do serwisu i oni za 100 zł sprawdzą specja (...)

Jak sprawdzić czy auto nie jest w kredycie?

zapytać wprost skąd taka niska cena. Może się okazać, że np. komuś urodzi się dziecko i potrzebuje większego auta. Okazyjna cena nie zawsze oznacza od razu, że z samochodem jest coś nie tak. (...)

Jak sprawdzić wysokość zniżek OC?

jeździsz i tam ci wyrzuca listę ubezpieczeń wraz z cenami albo idź do przedstawiciela który do tej pory wam auta ubezpieczał niech ci sprawdzi w programie jakie zniżki ci się należą. (...) Możesz skorzystać z internetowych stron, gdzie podajesz dane od kiedy masz prawko, jakim autem (...)

Jak sprawdzić silnik diesla?

No właśnie mechanicy czasem lekko naciągają na małe naprawy... Może wpisz nazwę swojego auta na YT i dopisz praca silnika, albo praca diesla. Na takich filmikach nie raz ludzie tłumaczą co źle działa albo jaki dźwięk pow (...)

Jak sprawdzić geometrię samochodu?

modyfikowałem auto na własną rękę i chciałbym sprawdzić, czy wyważenie jest odpowiednie - jakieś porady jak sprawdzić geometrię samochodu? (...) Nikomu mającemu styczność z jakimkolwiek pojazdem nie muszę chyba tłumaczyć jak ważna jest geometria auta. Ostatnio (...)

Jak sprawdzić ubezpieczenie kupowanego auta?

Oczywiście używane, bo na inne mnie nie stać, ale zależy mi żeby miało wszystkie dokumenty itd. Jak mam sprawdzić czy auto jest ubezpieczone aktualnie i ile mam czasu na ubezpieczenie samochodu na siebie? (...)

Jak sprawdzić trzeźwość bez alkomatu?

Bez alkomatu można tylko sprawdzić czy ktoś pił czy nie. Nie da się sprawdzić ile wypił, ile ma promili alkoholu w organizmie oraz czy jest to dopuszczalna dawka do prowadzenia auta. Co prawda są w internecie jakieś test (...)