Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Jak sprawdzić szybkość internetu

taką opcje jak statystyki. Na przykład, gdy używasz internetu sieci Play zaraz po połączeniu pokazuje Ci się szybkość odbieranych i wysyłanych danych, a w zakładce statystyki masz podane dane liczbowo np. szybkość ładow (...) sieci również możesz znaleźć w opcjach szybkość przesyłania danych. Jeśli nie znajdziesz, zawsze możesz sprawdzić za pomocą test-lacza.pl. (...)

Jak sprawdzić IP w komputerze?

Możesz też wejść na stronę http://twojeip.wp.pl/?ticaid=114427 i tam ci wszystko pokaże IP, szybkość internetu, wersję przeglądarki. A nawet podstawowe informacje o systemie operacyjnym. (...)

Witam, szybkość połączenia internetowego możesz sprawdzić na wiele sposobów. Istnieje mnóstwo darmowych narzędzi do tego typu pomiarów, niektóre trzeba ściągać, niektóre zrobią odczyt prosto z poziomu przeglądarki. Osobi (...) ście mogę Ci polecić http://www.speedtest.pl/, wynik szybkości swojego internetu otrzymasz już po kilku sekundach. (...)

Jak sprawdzić limit internetu?

mi się limit. Chciałam jednak - dla zaspokojenia czystej ciekawości - dowiedzieć się w jaki sposób można sprawdzić pozostały jeszcze do wykorzystania limit internetu? (...)

Jak sprawdzić tempo pisania na klawiaturze?

Tu też masz fajny test online -> http://10fastfingers.com/typing-test/polish Co ciekawe u mnie szybkość pisania zależy od długości paznokci. Im krótsze tym szybciej piszę (...)

Jak sprawdzić szybkość wysychania farby?

w wyszukiwarce nazwę farby i patrzysz co ludzie piszą. Ale każda farba może zachowywać się inaczej. No i szybkość wysychania zależy od warunków w mieszkaniu - czy jest wilgotno czy sucho i ciepło. (...)

Chcę przemalować mieszkanie. Nieduże około 30 metrów kwadratowych. Tyle, że robi się coraz chłodniej i wietrzenie 24 h na dobę nie wchodzi w grę. Szukam jakiejś farby szybkoschnącej do ścian. Doradzicie coś? A i jeszcze

Jak sprawdzić co obciąża procesor?

sprawdzenia co obciąża procesor? Jeśli jest taka możliwość to jak mam to zrobić? Bo chyba od niego zależy szybkość działania komputera. (...)

Jak sprawdzić, czy zdjęcie jest z Internetu?

by wszystko było w mojej prezentacji jak należy, dlatego kieruję do Was swoją prośbę o podpowiedź, jak sprawdzić czy zdjęcie pochodzi z internetowych zasobów? (...) do wykonania prezentacji chętnie wykorzystałbym kilka/kilkanaście zdjęć, jednakże nie wiem które z nich są z Internetu (i na jakiej licencji), a które należą do moich prywatnych zbiorów. Chciałbym (...)

Potrzebuję sprawdzić jakie jest moje w IP w danym momencie korzystania z Internetu, w jaki sposób mogę to zrobić? (...)

Jak sprawdzić tempo przemiany materii?

Nie raz w gazetach fitness można znaleźć testy na szybkość przemiany materii. Ale najlepszym i najdokładniejszym sposobem poznania tempa przemiany materii jest... zbadania sobie tarczycy. Dosłownie poziom hormonów tarcz (...)

dziękuję, ciekawe zestawienie danych i statystyk, dzięki którym mogę na bieżąco monitorować kondycję swojego Internetu. Dzięki wielkie. (...)

Jak sprawdzić wyniki matur?

Wyniki matur możesz teraz łatwo i bez czekania sprawdzić w zaciszu swojego domku za pośrednictwem Internetu. Wszelkie niezbędne informacje odnajdziesz na oficjalnej stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE) pod któr (...)

bieżąco mieć dostęp do swoich billingów czy stanu konta i możliwość włączania pakietów na przykład sms czy internetu w telefonie. (...)

znacie jakieś dobre sposoby na to, jak sprawdzić tempo pisania na klawiaturze, które uwzględni zarówno szybkość wklepywania znaków, jak i liczbę popełnianych błędów? Bo co z tego, że napiszę coś szybko, jeśli pomy (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w Orange?

możesz sprawdzać wszystko. Stan finansów, połączenia, smsmy, ilość pakietów oraz ile ci zostało smsów czy internetu w pakietach. No i dowolnie włączać i wyłączać pakiety i inne usługi. (...)

Jak sprawdzić stan konta w plus?

po zalogowaniu się albo aplikacją na telefonie. Tylko, że to drugie to nie będzie działać jak ci się pakiet internetu skończy, albo nie złapiesz wifi. (...)