Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

List polecony

Jak sprawdzić czy list doszedł?

za polecony i kupiłam usługę powiadomienia sms, ale do dzisiaj nie dostałam takiego powiadomienia, a taki list polecony powinien być doręczony na drugi dzień. Jak sprawdzić czy pismo doszło? (...)

Jak sprawdzić czy list doszedł do Niemiec?

może ci powiedzieć czy list doszedł czy nie. Natomiast w wypadku przesyłki rejestrowanej na przykład list polecony to na poczcie powinna ci zostać wydana naklejka z numerem do śledzenia przesyłki po nim jesteś w (...) Właśnie to zależy jaka to była przesyłka. Jeśli to był list zwykły ze znaczkiem za 5 złotych to niestety tylko odbiorca stanie sprawdzić, gdzie jest teraz przesyłka lub czy została już doręczona. (...)

Czekam na ważną przesyłkę listem poleconym i dostałam numer przesyłki, ale nie wiem jak sprawdzić gdzie jest list. Mam iść na pocztę czy można jakoś przez Internet to zobaczyć? (...)

czy tylko list polecony jest monitorowany? czy zwykły priorytet też można sprawdzić? (...)

Jak sprawdzić, kiedy doręczono list polecony?

Wysłałem pewnej instytucji ważne pismo listem poleconym, jednak ta instytucja upiera się, że to pismo dostała z dużym opóźnieniem. Jest to o tyle dla mnie ważne, że jeśli to ona postawi na swoim, to będę musiał zapłacić (...) dotkliwą karę pieniężną. Jak mógłbym udowodnić, że list doręczono w porę lub jeśli nie w porę, to z winy poczty? (...)

Jak sprawdzić kod pocztowwy?

Jak sprawdzić kod pocztowy miasta, do którego mam zamiar wysłać list polecony priorytetowy? Jest on niezbędny przy wypełnianiu danych, a niestety nie znam na pamięć kodu pocztowego wszystkich członków mojej rodziny. (...)

To zależy czy był ze zwykłym znaczkiem czy polecony i masz jego numer nadania. Bo jeśli masz kartkę z potwierdzeniem nadania i tak zwany tracking number to możesz go wpisać na stronie http://emonitoring.poczta-polska.pl/ (...) i zobaczysz czy list został dostarczony. (...)

Oni chyba wysyłają dopiero jak list dojdzie. Więc idź na pocztę albo przez stronę poczty polskiej sprawdź po numerze nadania gdzie jest list. (...)

Jak sprawdzić czy list doszedł do Niemiec? (...)

Jak to polecony to masz kartkę z potwierdzeniem nadania i tam naklejony numer przesyłki. Możesz wejść na strone poczty polskiej, wpisać ten numer i sprawdzić gdzie jest przesyłka. (...)

stronę poczty i wybierając opcję śledzenia przesyłek, a następnie wpisując numer listu. W przypadku listów poleconych powinna być dostępna przynajmniej data ich odbioru i dostarczenia do adresata. (...) ile zachowałeś potwierdzenie nadania. Data na nim wyznacza także termin, w którym poczta powinna dostarczyć list, w zależności od formy jego nadania i rodzaju listu. Natomiast jeśli ta instytucja twierdzi, że otrzymała (...)

Jak sprawdzić co się stało z pocztówką?

albo wcale. Nie sprawdzisz tego niestety. Dlatego najlepiej jest wysyłać pocztówki w kopertach i jako polecony, bo wtedy przesyłka jest rejestrowana i ma numer nadania, po którym ją wyśledzisz. (...)

Tylko listy polecone możesz sprawdzić. Obojętnie czy to priorytet czy ekonomiczny. Tylko do tych wypisujesz druczek i ci dają naklejkę z numerem i oddają druczek. Możesz też przy wysyłaniu wykupić usługę potwierdzenia SM (...)

Ja też sie spodziewam ważnego listu poleconego a na monitoringu jest ze list znajduje sie na poczcie i został nadany 3 dni i dalej tam jest nie wiem komu mam wierzyć dzwoniłem do właściciela żeby wysłał on napisał ze wys (...)

Jak sprawdzić folder Spam na Gmail?

Wchodzisz na swoje kotno Gmail. Po lewej stronie masz taką listę (pod Utwórz) i jeśli najedziesz myszką na ostatnią pozycję (Kręgi) to lista przesunie się w dół. Na samym dole masz opcję Więcej - wciskasz ją i pokazuje c (...)

Jak sprawdzić wartość monety z ZSRR?

dostępne online jak na przykład http://pl.ucoin.net/catalog/?country=USSR czy http://colnect.com/pl/coins/list/country/10719-Zwi%C4%85zek_Radziecki_ZSRR i na tej podstawie sprawdzić ich wartość, ale monet jest kilkas (...)

Jak sprawdzić wysokość emerytury?

Jeśli jesteś osobą pracującą na umowę o pracę jestem przekonana, że za jakiś czas otrzymasz list z ZUSu, w którym będzie wyszczególnione ile emerytury będzie Ci się należało. Z kolei jeśli nie chcesz żyć w niepewności mo (...)