Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Numer ip

Jak sprawdzić numer IMEI?

Cześć, ostatnio się dowiedziałem, że w wypadku kradzieży telefonu podając numer IMEI zwiększa się szansę, iż policja go odnajdzie. Niestety nie mam pojecia jaki on jest u mnie, jak mogę sprawdzić numer IMEI? (...)

Jak sprawdzić numer fabryczny telefonu?

Słyszałem, że istnieją specjalne kody dzięki którym można sprawdzić numer fabryczny telefonu. Jak sprawdzić owy numer? Niby nie jest on mi do niczego potrzebny, ale chciałbym wiedzieć czy taki trik jest wykonalny. (...)

Jak sprawdzić swój numer telefonu?

Ze znajomością własnego numeru telefonu rzeczywiście może być niekiedy problem, szczególnie gdy posiada się więcej niż jeden telefon, a konieczny jest numer tego z nich, który jest rzadko używany. Jednak okazuje się, że (...)

Jak sprawdzić czy list doszedł?

Jak to polecony to masz kartkę z potwierdzeniem nadania i tam naklejony numer przesyłki. Możesz wejść na strone poczty polskiej, wpisać ten numer i sprawdzić gdzie jest przesyłka. (...)

Ostatnio poznałem paru fajnych ludzi i każdy z nich prosił mnie, abym podał mu swój numer telefonu. Jednak okazało się, że jest on tak dziwny, że ani rusz nie mogę go zapamiętać, mimo że próbowałem już kilka razy... Jak (...)

Jak sprawdzić gdzie jest przesyłka kurierska?

Teraz od sprzedawców praktycznie zawsze dostajesz numer przesyłki i link do śledzenia paczki. A jak nie to samemu poproś o sam numer. Wtedy wchodzisz na stronę firmy kurierskiej i wpisujesz w odpowiednim miejscu numer pa (...)

Jak sprawdzić numer VIN za darmo?

Możesz posłużyć się specjalnymi dekoderami, które odkodują numer VIN i pokażą Ci dokładną historię pojazdu, o ile ten był serwisowany w autoryzowanym serwisie. Osobiście polecam http://pl.vindecoder.eu/, wystarczy wpisać (...)

Jak sprawdzić zastrzeżony numer?

Generalnie nie ma na to dobrego sposobu. Możesz zawsze zgłosić sprawę na policję, ale nie wiem czy ci podadzą numer telefonu tej osoby, sami pewnie się tym zajmą, jeśli odkryją jaki to numer i do kogo należy. (...)

Generalnie to dosyć przydatny numer kiedy ukradną Ci telefon, więc dobrze mieć go gdzieś zapisanym, gdyż zwiększa to szanse, iż Twoja komórka zostanie odnaleziona A jak sprawdzić? Jest kilka sposobów. Pierwszy z nich to (...)

Jak sprawdzić kuriera?

Generalnie powinien ci w e-mailu od sklepu przyjść numer nadania przesyłki oraz strona do śledzenia jej. Wpisujesz wtedy tylko numer i ci pokazuje, gdzie aktualnie jest przesyłka. Jak masz napisane "w doręczeniu&quo (...)

Jak sprawdzić gdzie jest list polecony?

Przy przesyłkach poleconych podawany jest numer nadania paczki. Tak zwany tracking number. Musisz go otrzymać od nadawcy przesyłki, aby go znać. Potem wpisujesz ten numer na przykład na stronie internetowej http://emonit (...)

Jak sprawdzić numer prywatny?

Od jakiegoś czasu regularnie o tej samej porze dnia, codziennie wydzwania do mnie jakiś prywatny numer, jak sprawdzić co to jest bez odbierania telefonu? Albo jeszcze lepiej jak to zablokować? (...)

Swój numer telefonu możesz też poznać w prosty sposób dzwoniąc do ludzi, którzy Cię o niego pytali. Jeśli nie pamiętasz swojego numeru, a ktoś Cię o niego zapyta, wówczas poproś tę osobę o jej numer telefonu, zadzwoń na (...)

Od kilku dni banda jakichś rozwydrzonych nastolatków bawi się i wydzwania do mnie z zastrzeżonego numeru telefonu, strojąc sobie całkiem niesmaczne żarty - jak mogę sprawdzić zastrzeżony numer i dojść po nim tożsamości d (...)

Jak sprawdzić datę spłaty pierwszej raty kredytu?

Musisz mieć to zapisane w umowie. A jak nie to znajdź swój numer klienta lub numer umowy i zadzwoń na infolinię do banku to wtedy ci powiedzą. Możesz też podejść do okienka w banku, gdzie był brany kredyt też ci wtedy ud (...)

Jak sprawdzić, gdzie jest telefon?

ustawić, że jeśli ktoś (lub ty sam) włoży do telefonu inną kartę sim to ty dostaniesz wiadomość sms na inny numer, który musisz podać. Może to być numer do dziewczyny, chłopaka czy rodzeństwa, aby ten ktoś mógł się z t (...)

Jak sprawdzić czy telefon jest kradziony?

Na przykład tutaj sprawdzisz http://kradzionytelefon.pl/ - wpisujesz numer IMEI i wyskakuje Ci odpowiednia informacja. Numer IMEI uzyskasz, gdy wpiszesz w telefonie kod *#06# i wciśniesz zadzwoń. Ale pamiętaj nigdy przez (...)

Jak sprawdzić przebieg aparatu?

Ta pierwsza strona jest spoko, ale po numerze kolejnego zdjęcia też można dojść do tego ile już zostało zrobionych. Czasami pojawia się po prostu np. DCMI0000002030 to oznacza, że to 2030 zdjęcie, a czasami data np. WP25 (...)

rzadko kiedy działa, bo nie wszystkie sieci mają taką opcję, że wysyłają informację na temat tego, jaki numer do niej dzwonił, gdy Twój numer telefonu był zajęty. Niestety raczej nie ma możliwości poznania tego, kt (...)

Jak sprawdzić w jakiej sieci jest numer?

Siemka, powiecie mi jak sprawdzić w jakiej sieci jest numer? Chciałbym się dowiedzieć, czy będę miał darmowe SMS'y do jednej dziewczyny, która niewątpliwie wpadła mi na ostatniej imprezie w oko i do dziś nie chce z niego (...)

Teraz sklepy internetowe informują o nadaniu przesyłki o numerze xxx poprzez wiadomość e-mail lub nawet sms. Musisz sprawdzić numer przesyłki, a jeśli go nie masz najprościej będzie zadzwonić do sklepu i zapytać o ten nu (...)

Jak sprawdzić tracking number china post?

Ja zawsze kopiuje numer i wklejam na stronie do śledzenia podanej przez sprzedawcę. Jeśli ci nie pokazuje gdzie jest przesyłka na china post to znaczy, że albo przesyłka opuściła teren Chin albo nadawca podał ci zły nume (...)