Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Numer telefonu

Jak sprawdzić swój numer telefonu?

Ostatnio poznałem paru fajnych ludzi i każdy z nich prosił mnie, abym podał mu swój numer telefonu. Jednak okazało się, że jest on tak dziwny, że ani rusz nie mogę go zapamiętać, mimo że próbowałem już kilka razy... Jak (...) mogę szybko sprawdzić swój numer telefonu? (...)

Jak sprawdzić numer fabryczny telefonu?

Słyszałem, że istnieją specjalne kody dzięki którym można sprawdzić numer fabryczny telefonu. Jak sprawdzić owy numer? Niby nie jest on mi do niczego potrzebny, ale chciałbym wiedzieć czy taki trik jest wykonalny. (...)

Swój numer telefonu możesz też poznać w prosty sposób dzwoniąc do ludzi, którzy Cię o niego pytali. Jeśli nie pamiętasz swojego numeru, a ktoś Cię o niego zapyta, wówczas poproś tę osobę o jej numer telefonu, zadzwoń na (...) SMS-a i masz problem z głowy w "rozdawaniu" numeru. Jak już się dowiesz jaki jest Twój numer telefonu możesz też go zapisać na kartce, bądź w telefonie i mieć zawsze przy sobie. (...)

numer" lub "Mój numer". Jeśli znajdziemy tego typu kontakt, to albo od razu poznamy swój numer telefonu, albo uzyskamy informację, jak należy zadzwonić do operatora, aby się o nim dowiedzieć (np. w P (...) Ze znajomością własnego numeru telefonu rzeczywiście może być niekiedy problem, szczególnie gdy posiada się więcej niż jeden telefon, a konieczny jest numer tego z nich, który jest rzadko używany. Jednak okazuje się, że (...)

Chodzi Ci o numer IMEI? Na przykład krótkim kodem *#06# i zadzwoń, albo w ustawieniach telefonu w zakładce informacje o telefonie, albo po prostu na oryginalnym pudełku od telefonu. (...)

Jak sprawdzić numer IMEI?

Cześć, ostatnio się dowiedziałem, że w wypadku kradzieży telefonu podając numer IMEI zwiększa się szansę, iż policja go odnajdzie. Niestety nie mam pojecia jaki on jest u mnie, jak mogę sprawdzić numer IMEI? (...)

Jak sprawdzić zastrzeżony numer?

Generalnie nie ma na to dobrego sposobu. Możesz zawsze zgłosić sprawę na policję, ale nie wiem czy ci podadzą numer telefonu tej osoby, sami pewnie się tym zajmą, jeśli odkryją jaki to numer i do kogo należy. (...)

Jak sprawdzić numer prywatny?

samej porze dnia, codziennie wydzwania do mnie jakiś prywatny numer, jak sprawdzić co to jest bez odbierania telefonu? Albo jeszcze lepiej jak to zablokować? (...)

Od kilku dni banda jakichś rozwydrzonych nastolatków bawi się i wydzwania do mnie z zastrzeżonego numeru telefonu, strojąc sobie całkiem niesmaczne żarty - jak mogę sprawdzić zastrzeżony numer i dojść po nim tożsamości d (...)

Jak sprawdzić, gdzie jest telefon?

Apropos drugiej opcji możesz w niektórych telefonach ustawić, że jeśli ktoś (lub ty sam) włoży do telefonu inną kartę sim to ty dostaniesz wiadomość sms na inny numer, który musisz podać. Może to być numer do dziewczyny, (...)

słuchawki, wtedy natychmiastowo powinien wyświetlić Ci się tzw. numer IMEI (czyli fabryczny) Twojego telefonu. Jednakże opcja ta nie działa na wszystkich komórkach, więc inną sposobnością jest po prostu zdjęcie (...) Generalnie to dosyć przydatny numer kiedy ukradną Ci telefon, więc dobrze mieć go gdzieś zapisanym, gdyż zwiększa to szanse, iż Twoja komórka zostanie odnaleziona A jak sprawdzić? Jest kilka sposobów. Pierwszy z nich to (...)

Ja sobie doładowuje z konta bankowego przez internet. Mam opcję doładowania telefonu z konta, więc wpisuję numer telefonu, czyli karty z internetem i klikam ile chcę pieniędzy i dalej wpisuje kod sms. Czyli standardow (...) albo przez stronę www.doladowania.t-mobile.pl albo przez kod *111*kod doładowujący# zielona słuchawka, z telefonu na abonament w t-mobile czy nawet w bankomacie. (...)

wszystkie sieci mają taką opcję, że wysyłają informację na temat tego, jaki numer do niej dzwonił, gdy Twój numer telefonu był zajęty. Niestety raczej nie ma możliwości poznania tego, kto dzwoni do Ciebie z numeru zast (...) Bardziej mogłabyś się zastanowić na temat tego, kto mógłby takie żarty sobie robić, skąd ma Twój numer? Może po chwili zastanowienia sama dojdziesz do tego, kto może Ci robić takie głupie żarty. Jeśli jednak (...)

Jak sprawdzić tożsamość osoby?

Wrzucasz w google nick tej osoby i szukasz opinii. Jeśli przy ofercie pojawia się adres e-mail albo numer telefonu możesz też te dane wrzucić w wyszukiwarkę. Z osobna oczywiście. Wtedy też jakieś informacje powinni ci wy (...)

sprawdzić czy jest już do odbioru. Na kartce, którą otrzymujesz i która upoważnia do odbioru na pewno jest numer telefonu. (...)

Jak sprawdzić logowania na facebooku?

Właśnie najlepiej dodaj sobie do profilu swój numer telefonu komórkowego i w ustawieniach ochrony danych zapisz, żeby przy logowaniu przychodził sms z jednorazowym hasłem. Poza tym jak masz podejrzenia, że ogólnie ktoś (...)

Jak sprawdzić legalność telefonu?

po ich zgubieniu lub kradzieży. Wystarczy znaleźć odpowiednią stronę internetową i wpisać na niej numer IMEI telefonu, aby uzyskać pożądaną informację. Może się jednak zdarzyć sytuacja, że telefon nie został mimo utraty (...) później kłopoty. Co do sprawdzenia, generalnie istnieją dwie podstawowe metody. Pierwszą jest sprawdzenie numeru IMEI w bazie telefonów zastrzeżonych jeszcze zastrzeżony lub też nie masz możliwości szybkiego sprawdze (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w play?

Doładowanie telefonu na kartę z telefonu z abonamentem *111*49*1# sprawdź swój plan taryfowy *111*69*1* numer telefonu zaproszonego# po 15 zł dla ciebie i zaproszonego do Play *111*33*5# Taryfa: Darmowe Rozmowy i S (...) Sprawdzić stan darmowych minut do Play  *110# Limit kredytowy. *120# Zadzwoń do mnie. *121# Sprawdź swój numer. *122# Prośba o doładowanie *124# Saldo. *125# Faktura. *133# Muzyka na czekanie - *133 - słuchaj 5 TOP (...)

Jeżeli kupiłeś nieużywany telefon, to informację o numerze IMEI znajdziesz na pudełku telefonu czy też w dokumentach dołączonych do zakupu. Innym sposobem jest wyjęcie baterii od komórki i zobaczenie na jej odwrocie, a k (...) nie musi działać we wszystkich telefonach, więc wcześniejsze 3 sposoby są pewniejsze. Tak gwoli ścisłości, numer IMEI składa się z 15 cyfr. (...)