Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Prędkość internetu

Jak sprawdzić szybkość internetu?

się o szybkości swojego Internetu i cóż, można powiedzieć że, zajrzałem prawdzie w oczy, bo w rzeczywistości prędkość mojego łącza nie powala i sporo różni się od tego, co widnieje na umowie. (...)

Jak sprawdzić, jaki Internet pójdzie na moim łączu?

Cześć, jak sprawdzić jaka prędkość Internetu 'pójdzie' maksymalnie na moim łączu? Posiadam dość stare połączenie kablowe, rozważam dwie opcje od operatora, różnica w cenie jest stosunkowo niewielka, więc moje wątpliwości (...)

Jak sprawdzić liczbę punktów karnych?

Ostatnimi czasami zebrało mi się trochę mandatów za nadmierną prędkość, jak również mam już zebranych trochę punktów karnych. W dniu dzisiejszym odebrałam kolejne zdjęcie z fotoradaru za nadmierną prędkość. Zaczęłam się (...)

Hejka wszystkim, mam pytanie, jak sprawdzić szybkość swojego internetu? (...)

Jak sprawdzić fps filmu?

Chodzi ci o prędkość w klatkach prawda? Do tego może ci się najlepiej przydać program Subtitle Workshop. Bez trudu sprawdzisz nim FPS, a do tego dodasz napisy odpowiednio do tempa filmu czy serialu. (...)

Jak sprawdzić limit internetu?

czystej ciekawości - dowiedzieć się w jaki sposób można sprawdzić pozostały jeszcze do wykorzystania limit internetu? (...)

Jak sprawdzić tempo pisania na klawiaturze?

Ja prędkość swojego pisania na klawiaturze sprawdziłam za pomocą testu online - jest to najlepszy sposób na sprawdzenie tej "umiejętności". Test ten pozwala na sprawdzenie ile znaków potrafisz pisać na minutę, (...)

Jak sprawdzić, czy zdjęcie jest z Internetu?

do wykonania prezentacji chętnie wykorzystałbym kilka/kilkanaście zdjęć, jednakże nie wiem które z nich są z Internetu (i na jakiej licencji), a które należą do moich prywatnych zbiorów. Chciałbym by wszystko było w moj (...)

Jak sprawdzić IP w komputerze?

Potrzebuję sprawdzić jakie jest moje w IP w danym momencie korzystania z Internetu, w jaki sposób mogę to zrobić? (...)

Możesz też wejść na stronę http://twojeip.wp.pl/?ticaid=114427 i tam ci wszystko pokaże IP, szybkość internetu, wersję przeglądarki. A nawet podstawowe informacje o systemie operacyjnym. (...)

dziękuję, ciekawe zestawienie danych i statystyk, dzięki którym mogę na bieżąco monitorować kondycję swojego Internetu. Dzięki wielkie. (...)

bieżąco mieć dostęp do swoich billingów czy stanu konta i możliwość włączania pakietów na przykład sms czy internetu w telefonie. (...)

Jak sprawdzić wyniki matur?

Wyniki matur możesz teraz łatwo i bez czekania sprawdzić w zaciszu swojego domku za pośrednictwem Internetu. Wszelkie niezbędne informacje odnajdziesz na oficjalnej stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE) pod któr (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w Orange?

możesz sprawdzać wszystko. Stan finansów, połączenia, smsmy, ilość pakietów oraz ile ci zostało smsów czy internetu w pakietach. No i dowolnie włączać i wyłączać pakiety i inne usługi. (...)

Jak sprawdzić stan konta w plus?

po zalogowaniu się albo aplikacją na telefonie. Tylko, że to drugie to nie będzie działać jak ci się pakiet internetu skończy, albo nie złapiesz wifi. (...)

Jak sprawdzić na jakim etapie jest PIT?

znajduje się Twój PIT otrzymasz w najbliższym urzędzie skarbowym. Można też to ponoć zrobić korzystając z Internetu, a konkretnie formularza UPO, znajdziesz go na stronie -> http://www.finanse.mf.gov.pl/documents/ (...)

Jak sprawdzić historię incognito?

Korzystam z Internetu na smartfonie ale przez wi-fi. ruter jest przy komputerze domowym. Na smartfonie wchodze przez konto incognito i kasuje historie pliki cookie itd. Czy istnieje mozliwosc sprawdzenia odwiedzanych str (...)

Jak sprawdzić OC?

Musisz mieć dostęp do internetu. Jak chcesz to zrobić szybko i na miejscu wypadku. Musisz wejść na stronę https://zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredProcess/guest?with=zpp1 wpisać tam numer rejestracyjny pojazdu i voila - masz (...)