Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Stan konta

Jak sprawdzić stan konta w bankomacie?

do bankomatu, wkładasz normalnie kartę, wbijasz PIN i wyskakują Ci opcje co chcesz zrobić. Musisz wybrać Stan Konta albo Saldo, aby pokazało Ci stan konta. Ale uwaga jest jedno zastrzeżenie. Może być tak, że jak mas (...) Kiedy podchodziszz konto w PKO to tylko w bankomacie PKO sprawdzisz stan konta. Druga opcja to jak wybierasz pieniądze możesz kliknąć na koniec, że chcesz wydruk. I na tym wydruku będzie zapisany twój stan konta. (...)

Jak sprawdzić stan konta w plus?

Posiadam telefon na kartę w sieci plus i chciałabym sprawdzić stan konta, ale nie wiem jak to zrobić jak mogę sprawdzić stan konta w plus? (...)

Będąc wiele razy na zakupach gubiłam się w tym, jaki mam stan konta po wielokrotnym płaceniu za dokonane zakupy kartą. Czy będąc w galerii handlowej mogę iść do bankomatu i sprawdzić na nim stan konta? Jeśli tak w jaki s (...) posób mam to sprawdzić? Czy możliwość sprawdzenia stanu konta jest darmowa i czy można to zrobić w każdym bankomacie? (...)

zawsze. Wkładasz kartę, wybierasz język obsługi, wpisujesz pin i zamiast nacisnąć wypłata pieniędzy wciskasz stan konta albo sprawdź stan konta. I powinno ci albo wyświetlić albo wypluć kartę, a zaraz potem wydruk. (...)

Jak sprawdzić stan konta w nju?

Cześć. Mam takie pytanie do osób, które mają Nju Mobile. Jak sprawdzić stan konta? Bo nigdzie nie mogą tego znaleźć, a chcę wiedzieć ile mi jeszcze zostało do wygadania, smsów i internetu. (...)

Jak sprawdzić walutę konta bankowego?

Chyba najłatwiej zalogować się na swoje konto w internecie i sprawdzić w jakiej walucie stan konta się wyświetla zaraz po zalogowaniu. Albo jak masz czas idź bezpośrednio do banku niech ci zmienią ustawienia konta. (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w Heyah?

i ile jeszcze ci zostało darmowych minut, smsów czy internetu w pakietach. pokazuje też oczywiście stan konta. Jak nie masz jeszcze konta klienta to załóż. Zajmie ci to dosłownie minutę. (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w Orange?

Najlepiej na stronie internetowej po założeniu sobie konta. Wtedy możesz sprawdzać wszystko. Stan finansów, połączenia, smsmy, ilość pakietów oraz ile ci zostało smsów czy internetu w pakietach. No i dowolnie włączać i w (...)

Jak sprawdzić czy ktoś nie założył na mnie konta?

Słyszałam o oszustach, którzy zakładają konta bankowe na fałszywe dane prawdziwych ludzi, niczego nie świadomych i na te konta zbierają wpłaty np. od pracowników starających się o pracę. Jak sprawdzić czy na moje dane ni (...)

Jak sprawdzić co pobiera pieniądze z telefonu?

pójść do operatora i o niego poprosić lub też założyć konto na stronie swojego operatora i samemu sprawdzić stan konta lub listę operacji. Czasami jest tak, że mamy włączone jakieś ukryte usługi, bo zaakceptowaliśmy re (...)

na kartę czy MIX możesz wpisać w telefonie kod *101# i wcisnąć zadzwoń. Po chwili pokaże Ci się aktualny stan konta. Możesz też założyć konto Play 24 na stronie play.pl i wtedy dostaniesz pełny zakres informacji o t (...)

Ja z kolei polecam założenie sobie konta na Play Online: https://24.play.pl/ Jest to internetowa platforma, na której możesz za sprawą kilku kliknięć mieć pełną kontrolę nad swoim kontem, sprawdzać jego stan, aktywować r (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w play?

*111# PLAY MENU *101# Stan konta *102# Stan promocyjnych minut *107# Sprawdzić stan darmowych minut po doładowaniu *108# Sprawdzić stan transmisji danych *109# Sprawdzić stan darmowych sms`ów po doładowaniu *106# Sprawdz (...) ić stan darmowych minut do Play  *110# Limit kredytowy. *120# Zadzwoń do mnie. *121# Sprawdź swój numer. *122# Prośba o doładowanie *124# Saldo. *125# Faktura. *133# Muzyka na czekanie - *133 - słuchaj 5 TOP utworów i wł (...)

dokładna informacja na temat jego ważności oraz stanu (czasami uruchomione pakiety mogą być widoczne w "Stan konta". Jednak jeżeli chciałbyś otrzymać informację o pakietach na telefon, to wtedy wpisz *111# i wy (...)

Również posiadam telefon w sieci Orange, sprawdzenie stanu konta jest banalnie proste, wystarczy że wpiszesz kod *124*#, wykonasz połączenie, a w wiadomości zwrotnej dostaniesz info o aktualnym stanie i dacie ważności ko (...)

Czy masz dostęp do swojego konta online? Jeśli tak to bez problemu po zalogowaniu pokaże ci się saldo konta w walucie, którą masz ustawioną jako domyślną. Jeśli nie masz dostępu przez Internet możesz też sprawdzić czy w (...)

Kilka dni temu nieźle się zdziwiłem, bo chciałem sprawdzić swój stan konta telefonu, wpisałem żądanie, wszystko ładnie, przyszła odpowiedź i okazało się, że...było na nim dużo mniej kasy niż znajdować się powinno. Jak sp (...)

Jak sprawdzić stan opon?

Włączyły mi się te wszystkie systemy anty poślizgowe. Wydaje mi się, że to wina opon. Jak sprawdzić ich stan i czy jeszcze się nadają na tę zimę? (...)

aż 26 cyfr, jednak nie trzeba zapamiętywać wszystkich, aby poznać bank, który prowadzi dane konto. Numer konta można podzielić na trzy części, z czego pierwsze dwie cyfry to suma kontrolna decydująca o poprawności n (...)

Jak sprawdzić stan wątroby?

Podejrzewam, że mogą to być problemy z wątrobą (mieli je też moi rodzice), więc jak mogłabym sprawdzić jej stan? (...)