Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Stan skarbonki

Jak sprawdzić stan konta w bankomacie?

do bankomatu, wkładasz normalnie kartę, wbijasz PIN i wyskakują Ci opcje co chcesz zrobić. Musisz wybrać Stan Konta albo Saldo, aby pokazało Ci stan konta. Ale uwaga jest jedno zastrzeżenie. Może być tak, że jak mas (...)

Jak sprawdzić stan konta w plus?

Posiadam telefon na kartę w sieci plus i chciałabym sprawdzić stan konta, ale nie wiem jak to zrobić jak mogę sprawdzić stan konta w plus? (...)

Będąc wiele razy na zakupach gubiłam się w tym, jaki mam stan konta po wielokrotnym płaceniu za dokonane zakupy kartą. Czy będąc w galerii handlowej mogę iść do bankomatu i sprawdzić na nim stan konta? Jeśli tak w jaki s (...)

zawsze. Wkładasz kartę, wybierasz język obsługi, wpisujesz pin i zamiast nacisnąć wypłata pieniędzy wciskasz stan konta albo sprawdź stan konta. I powinno ci albo wyświetlić albo wypluć kartę, a zaraz potem wydruk. (...)

Jak sprawdzić stan konta w nju?

Cześć. Mam takie pytanie do osób, które mają Nju Mobile. Jak sprawdzić stan konta? Bo nigdzie nie mogą tego znaleźć, a chcę wiedzieć ile mi jeszcze zostało do wygadania, smsów i internetu. (...)

Jak sprawdzić stan opon?

Włączyły mi się te wszystkie systemy anty poślizgowe. Wydaje mi się, że to wina opon. Jak sprawdzić ich stan i czy jeszcze się nadają na tę zimę? (...)

Jak sprawdzić stan wątroby?

Podejrzewam, że mogą to być problemy z wątrobą (mieli je też moi rodzice), więc jak mogłabym sprawdzić jej stan? (...)

Jak sprawdzić ile auto pali?

mieć komputer pokładowy z opcją wyświetlania przeciętnego spalania. Co prawda te wartości mogą różnić się od stanu faktycznego o 0,5 l/ 100 km, ale i tak to dobra opcja. Poza tym ja też stosuje te przeliczniki typu: wyj (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w play?

*111# PLAY MENU *101# Stan konta *102# Stan promocyjnych minut *107# Sprawdzić stan darmowych minut po doładowaniu *108# Sprawdzić stan transmisji danych *109# Sprawdzić stan darmowych sms`ów po doładowaniu *106# Sprawdz (...)

Jak sprawdzić, czy felgi są proste?

Rzeczywiście, wszyscy kupujący używane samochody przyglądają się stanowi ogumienia, jednak mało kto zwraca uwagę na felgi, a ich jakość też przecież wpływa na komfort jazdy. Stąd też warto poświęcić chwilę, aby ocenić st (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w Orange?

Najlepiej na stronie internetowej po założeniu sobie konta. Wtedy możesz sprawdzać wszystko. Stan finansów, połączenia, smsmy, ilość pakietów oraz ile ci zostało smsów czy internetu w pakietach. No i dowolnie włączać i w (...)

Jak sprawdzić walutę konta bankowego?

Chyba najłatwiej zalogować się na swoje konto w internecie i sprawdzić w jakiej walucie stan konta się wyświetla zaraz po zalogowaniu. Albo jak masz czas idź bezpośrednio do banku niech ci zmienią ustawienia konta. (...)

sobie tak zwane "próby wątrobowe", czyli badania pod kątem działania wątroby. Zbadać można jej stan, poziom toksyn czy też cholesterol, który znacząco wpływa na działanie wątroby. (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w T-mobile?

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można sprawdzić stan i ważność swoich aktywnych pakietów w t-mobile, interesują mnie rozwiązania darmowe. To nie jest nic pilnego, ale chciałbym wiedzieć na przyszłośc. (...)

Jak sprawdzić adres mac?

ustawienia karty sieciowej->PPM na kartę Wi-fi, a rozwijanej listy wybieramy przycisk 'Stan'->Adres fizyczny Pozdrawiam (...)

Jak sprawdzić co pobiera pieniądze z telefonu?

pójść do operatora i o niego poprosić lub też założyć konto na stronie swojego operatora i samemu sprawdzić stan konta lub listę operacji. Czasami jest tak, że mamy włączone jakieś ukryte usługi, bo zaakceptowaliśmy re (...)

na kartę czy MIX możesz wpisać w telefonie kod *101# i wcisnąć zadzwoń. Po chwili pokaże Ci się aktualny stan konta. Możesz też założyć konto Play 24 na stronie play.pl i wtedy dostaniesz pełny zakres informacji o t (...)

Jak sprawdzić długość nóg?

Zmierz centymetrem krawieckim albo miarką budowlaną. Stań boso na równej podłodze i od dołu połóż koniec marki tak żaby dotykał podłogi, potem ją rozciągaj aż skończą ci się nogi (tak do pachwin, albo kości miedniczej za

platforma, na której możesz za sprawą kilku kliknięć mieć pełną kontrolę nad swoim kontem, sprawdzać jego stan, aktywować różne usługi, taryfy oraz przejrzeć szczegóły dotyczące wykonywanych połączeń czy też wysyłany (...)

Ostatnio, przeglądając używane samochody w komisie, zwracałem szczególną uwagę na stan kół. Jednak o ile dość łatwo ustalić zużycie opon, to już znacznie trudniej zauważyć i ocenić wszelkie zgięcia i uszkodzenia w obrębi (...)