Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Taryfę w play

Jak sprawdzić stan konta w Play?

Obojętnie czy masz taryfę na kartę czy MIX możesz wpisać w telefonie kod *101# i wcisnąć zadzwoń. Po chwili pokaże Ci się aktualny stan konta. Możesz też założyć konto Play 24 na stronie play.pl i wtedy dostaniesz pełny (...)

Aktywne uslugi

Jak chcesz sprawdzić aktywne usługi w abonamencie w Play to albo logujesz się na swoje konto użytkownika przez play 24, albo przez aplikację mobilną, a nawet możesz pójść z dowodem osobistym do punktu play i zapytać. (...)

Jak sprawdzić aktywne pakiety w play?

Uruchomiłem ostatnio pewien pakiet w play jednak nie wiem w jakim stopniu go do tej pory wykorzystałem. Czy możecie mi pomóc jak sprawdzić aktywne pakiety w play? (...)

Ja z kolei polecam założenie sobie konta na Play Online: https://24.play.pl/ Jest to internetowa platforma, na której możesz za sprawą kilku kliknięć mieć pełną kontrolę nad swoim kontem, sprawdzać jego stan, aktywować r (...)

Mam telefon na karte w Play, ale żaden kod mi nie pasuje i nie wiem jak sprawdzić stan konta. Znacie jakieś kody? (...)

Jak sprawdzić ile zostało transferu w play?

Mam internet mobilny w Play i tam jest limit GB. Pokazują mi się te statystyki ile mam pobranych, ile odebranych danych w tym miesiącu, ale nie wiem co się liczy. Jak sprawdzić ile jeszcze mam transferu? (...)

*111# PLAY MENU *101# Stan konta *102# Stan promocyjnych minut *107# Sprawdzić stan darmowych minut po doładowaniu *108# Sprawdzić stan transmisji danych *109# Sprawdzić stan darmowych sms`ów po doładowaniu *106# Sprawdz (...)

Play abonament (...)

Najlepiej się zalogować na play 24, albo do aplikacji mobilnej. Tam powinno ci pokazać ile ci jeszcze transferu zostało. Ale chyba z dokładnością do 24 godzin. (...)

Niestety nie ma kodów na pakiety. Najlepiej jest założyć sobie profil na play 24 i tam sprawdzać, albo możesz też ściągnąć sobie aplikację na telefon i tam sprawdzać. Jest to banalnie proste i od razu masz wszystkie info (...)

Jak sprawdzić soft psp?

Kupiłem sobie używaną konsolę Play Station i chcę sprawdzić soft, aby zobaczyć czy jest aktualny czy można wgrać najnowszy, ale nie bardzo wiem jak to zrobić. Pomoże ktoś? (...)

Jak sprawdzić czy to komputer czy internet zwalnia?

A używasz Chrome? Bo jak masz tę przeglądarkę i zainstalowany AdBlock to może być źródło problemu. Internet z Play też ostatnio nie był wysokiej jakości wiem to po swoim komputerze. Swojego staruszka możesz też sprawdzić (...)

Jak sprawdzić korki w Warszawie?

Jak masz telefon w sieci Play to Navi jest też świetna, ale niestety przez pierwszy miesiąc jest tylko za darmo. Potem się płaci koło 15 zł/ miesiąc, ale jak jedziesz na kilka dni do Wawy i chcesz ominąć korki, roboty dr (...)

Jak sprawdzić, czy htc desire jest zrootowany?

Ściągnij sobie najprostszą do tego aplikację Root Checker (ze sklepu Androida czy tam Play Market). Możesz też pobrać inną aplikację - Android Terminal Emulator. Po zainstalowaniu wpisujesz komendę $ su - jak wyjdzie Ci (...)

Sprawdzenie pozostałego do wykorzystania transferu w Play jest proste. Wystarczy zalogować się do Play24 i tam znajdziemy wszystkie niezbędne informacje. Jeżeli jednak wyświetla nam się tylko informacja na temat internet (...)

Jak sprawdzić czy jestem w zasięgu LTE?

Mam takie pytanie, bo wczoraj dzwoniła do mnie miła pani z Play i oferowała mi przedłużenie umowy na internet, która kończy się dopiero w lutym przyszłego roku LOL no i mówiła coś o LTE. Jak mam sprawdzić czy jestem w za (...)

Jak sprawdzić co mi zżera baterie?

Jest taka aplikacja na Androida - Battery Doctor. Możesz ściągnąć z Play Market czy Android Market. Za darmo powinieneś znaleźć. I jak odpalisz tę aplikację to ci pokaże stan baterii a jak klikniesz SAVE albo oszczędzaj (...)

Jak sprawdzić dlaczego mam wolniejszy internet?

Powiem ci, że mam ten sam problem. Masz może internet z Play? Bo może to coś w sieci. Do tej pory takie zwolnienia zwalałam na wakacje, wtedy więcej osób siedzi w necie, więc cóż jakoś to się rozkłada na więcej komputeró (...)

Jak sprawdzić szybkość internetu?

której uruchamiasz internet masz pewnie taką opcje jak statystyki. Na przykład, gdy używasz internetu sieci Play zaraz po połączeniu pokazuje Ci się szybkość odbieranych i wysyłanych danych, a w zakładce statystyki mas (...)

że do Ciebie sięga jak możesz nie mieć technologii do jego odbioru. Najlepiej wejdź też na mapę http://www.play.pl/pomoc/mapa-zasiegu/ odznacz cały zasięg, a zaznacz technologia LTE, wtedy zobaczysz czy w twojej okoli (...)

wszystkich pakietów jakie posiadasz na swoim numerze. Na pewno pomocna będzie ta strona: http://www.play.pl/pomoc/uslugi/kody/karta/. Znajdują się na niej krótkie kody, za pomocą, których możesz sprawdzać konkr (...)