Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Ubezpieczenie

Jak sprawdzić ubezpieczenie turystyczne?

Kupiłam sobie ubezpieczenie Basic Travel od Allianza, bo wyjeżdżam na wczasy nad morze adriatyckie na 9 dni. Kosztowało około 21 złotych i niby wszystko okey. Ale czy na pewno to ubezpieczenie jest dobre? (...)

Najlepiej jest kupować ubezpieczenie turystyczne tam gdzie masz ubezpieczenie na życie. (...)

Moim zdaniem to całkiem niezłe, ale podstawowe ubezpieczenie. Masz ubezpieczenie NNW, koszty leczenia i sprowadzenia do Polski w razie wypadku oraz pomoc Asistance. Za tę cenę to naprawdę dobry deal. (...)

Jak sprawdzić ubezpieczenie oc?

Chcę zmienić firmę ubezpieczeniową i zastanawiam się jak sprawdzić, które ubezpieczenie OC warto wybrać. Czym się kierujecie kupując polisę oc? (...)

Jak sprawdzić ubezpieczenie OC sprawcy?

Chciałbym się dowiedzieć czy można w jakiś łatwy sposób przez internet sprawdzić czy ktoś inny ma ważne ubezpieczenie OC pojazdu? Proszę o pomoc! Jest to dla mnie ważne. (...)

Jak sprawdzić ubezpieczenie NFZ?

1.10 mam umowę o pracę i zastanawiam się czy już mogę iść do lekarza i czy widnieje w systemie Ewuś, że mam ubezpieczenie w NFZ. Mam iść z tym do przychodni czy można to jakoś samemu sprawdzić? (...)

Zawsze przy zakupie auta dostajesz razem z dokumentami ubezpieczenie. Nawet jak jest to auto ściągana z zagranicy to dostajesz ubezpieczenie chyba na 30 dni, albo krótszy okres czasu, albo nie dostajesz i wtedy na laweci (...)

Jak sprawdzić czy auto ma oc?

polisy OC, czyli inaczej ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej. Jeśli jednak nie wiesz, czy takie ubezpieczenie zostało przez Ciebie wykupione, za pomocą numeru VIN i numeru rejestracyjnego na stronie https:/ (...)

W umowie też masz na pewno wpisane opcje za jakie płacisz i tam musi być ubezpieczenie i kwota wyszczególnione. Albo na swoje konto w orange się zaloguj. (...)

Jak sprawdzić firmę pożyczkową?

pieniędzy zanim dostaniesz pożyczkę. Często tak właśnie oszuści robią, że biorą od ciebie pieniądze niby na ubezpieczenie, a ty pożyczki nie dostajesz. (...)

Jak sprawdzić lata bezszkodowej jazdy?

Możesz też do tego dojść dzwoniąc do swojego agenta ubezpieczeniowego. Jeśli do tej pory miałeś ubezpieczenie w tej samej firmie na pewno będą oni mieli w bazie danych datę twojej stłuczki i czas od kiedy naliczana ci je (...)

Jak sprawdzić ubezpieczenie OC sprawcy wypadku?

Mój tato miał pare dni temu stłuczkę. W sumie drobnostka tylko tylny zderzak pogięty i klapa od bagażnika. Ale boi się, że nie dostanie odszkodowania, bo nie wie czy sprawca ma ważne OC. Jak można to szybko i za darmo sp

Generalnie przy rejestracji w przychodni powinno się pokazać przy twoim nazwisku czy masz ubezpieczenie czy nie. Jeśli nie to pokaże cię "na czerwono". A generalnie możesz sprawdzić tutaj http://www.nfz.gov.pl/ (...)

Niedługo będę musiał odnowić ubezpieczenie OC mojego samochodu. Znalazłem w Internecie kilka ofert różnych ubezpieczycieli, które różnią się wysokością zniżek za bezszkodową jazdę. Jestem ciekaw, jaki mam okres takiej ja (...)

Jak sprawdzić pożyczkodawcę?

wpłacaj żadnych zaliczek ani zadatków! To jest często stosowana metoda przez oszustów. Kwestią sporną jest ubezpieczenie. Niektórzy pożyczkodawcy biorą pieniądze na ubezpieczenie... niby też to powinien być wyznacznik (...)

Jak sprawdzić się w ewuś?

Ostatnio mój pracodawca ma różne problemy finansowe. Boje się, że może nie opłacać za nas składek z ZUS, na ubezpieczenie zdrowotne, etc. Chciałabym mieć pewność, czy te składki są opłacane. Pomyślałam, że można to bez p (...)

Twoje auto? To musisz znaleźć kwitek z agencji ubezpieczeniowej tam będzie napisane jakie ubezpieczenie masz wykupione oraz do kiedy jest ono ważne. Jak nie masz kwitka to idź do swojego agenta ubezpieczeniowego, on po t (...)

Jak sprawdzić agenta nieruchomości?

uprawnienia, najłatwiej jest go poprosić o okazanie licencji. Dodatkowo każdy pośrednik musi posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne błędy. Warto także poczytać w sieci. W Polsce działa (...)

Jak sprawdzić wysokość zniżek OC?

zawrzeć umowę ubezpieczenia OC. Chciałam się dowiedzieć, w jaki sposób mogłabym sprawdzić wysokość zniżek za ubezpieczenie OC, które są mi należne. Czy mogę to sprawdzić przez Internet? (...)

Jak sprawdzić czy dziecko jest ubezpieczone?

od pracodawcy czy ZUS, że dziecko jest zgłoszone do ubezpieczenia. Natomiast jak to jest jakieś inne ubezpieczenie na przykład ze szkoły to wystarczy iść do jakiejkolwiek przychodni i zapisać dziecko do lekarza (...)