Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Zniżki oc

Jak sprawdzić wysokość zniżek OC?

się jeździć autem. Po drugie OC wcale nie jest takie drogie w porównaniu do komfortu psychicznego jaki daje. Zniżki przez te kilka lat współwłaścicelstwa już Ci pewnie naleciały . Na przykład tutaj masz opisane jak poli (...) jak ktoś trafi do szpitala), że do końca życia odechce Ciczyć swoją zniżkę - http://ipolisa.pl/Znizki-OC-zasady-obliczania,artykul,388 Ale najlepiej skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem. On Ci wszystko powi (...)

albo idź do przedstawiciela który do tej pory wam auta ubezpieczał niech ci sprawdzi w programie jakie zniżki ci się należą. (...)

Jak sprawdzić cenę biletu TLK?

lista różnych możliwości, w tym pociągi TLK. Klikasz na dany przejazd i masz tam trasę i cenę biletów, plus zniżki jakie obowiązują. (...)

samochód. Ubezpieczyciel, u którego masz "wykupione" OC posiada informację na temat tego, jak zniżki obowiązują na polisę, którą opłacasz i takiej informacji powinien Ci udzielić. Ważne, abyś przed telefo (...) Jeśli jesteś współwłaścicielem pojazdu, który miał opłacane składki OC proponuję, abyś skontaktowała się z ubezpieczycielem, z którym aktualnie masz zawartą umowę na ten właśnienem do firmy ubezpieczeniowej ustaliła, jak (...)

Jak sprawdzić lata bezszkodowej jazdy?

z Twojego OC lub AC. Musisz jednak pamiętać, że poszczególni ubezpieczyciele mogą w różny sposób naliczać zniżki w ramach lat bezszkodowej jazdy. Najczęściej jest przy tym tak, że liczy się tylko pełny okres bezszkod (...) więc znaleźć jakikolwiek dokument, który pozwoli ustalić Ci datę ostatniej szkody (np. fakturę warsztatu samochodowego) i na jej podstawie wyliczyć długość okresu bezszkodowego. W grę wchodzi oczywiście tylko taka szko (...)